ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM,

okres Hradec Králové

nadpis sekce zs

23. ročník McDonald’s Cup

28. 4. 2022

Po dlouhé koronavirové pauze mohli žáci ZŠ Předměřice opět reprezentovat školu na sportovní akci, tentokrát na fotbalovém turnaj Mcdonals cup. Naši školu reprezentovaly dvě kategorie, a to mladší a starší žáci.

STARŠÍ ŽÁCI (Kategorie B)
Sestava: Antonín Krtička, Josef Špaček, Bohdan Cericov, Michael Bucek, Jan Zavadil, Adam Němeček, Michal Popelka, Josef Novák, Tadeáš Švec.

Starší žáci vyrazili do Hradce Králové na ZŠ Sever, kde se střetli právě s pořadatelskou školou, dále s Libčany a Nechanicemi. Bohužel, los nám nepřál, jelikož ZŠ Sever patří každoročně k velkým favoritům celého turnaje. Proti tomuto celku jsme nastoupili hned v úvodním střetnutí a bohužel prohráli vysoko 0:11.


Druhé utkání ale bylo mnohem vyrovnanější. V souboji s Libčany jsme vedli dvakrát, a to 2:0 a 3:2, nicméně zápas nakonec skončil remízou. Výborný výkon ale kluky motivoval a v posledním zápase jsme nad Nechanicemi vyhráli jednoznačně 9:2! V konečném součtu jsme sice měli stejně bodů, jako druhé Libčany, ale kvůli horšímu skóre jsme skončili ve skupině na konečném třetím místě.MLADŠÍ ŽÁCI (Kategorie A) VÝSLEDKY DOPLNÍME

Sestava: Filip Budín, Žofie Petráčková, Antonín Trunec, Ladislav Ságner, Matyáš Baloun, Richard Krušina, Matyáš Popelka, Matouš Basetlík, Beáta Gnolová, Magdalena Modrá, František Jon.

Děkujeme žákům za příkladnou a vzornou reprezentaci školy!

©2014 Jaroslav Čížek