ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM,

okres Hradec Králové

nadpis sekce zs

Think Blue. Cup. – florbalový turnaj pro 1.stupeň ZŠ

25. 11. 2015

Projekt Think Blue. Cup. je celorepubliková florbalová soutěž určena pro dívky a chlapce na prvním stupni ZŠ. Téměř 800 přihlášených družstev v minulém ročníku je důkazem, že zájem o tento populární a dynamicky se rozvíjející sport opravdu je. Think Blue. Cup. je jedinou florbalovou školskou soutěží pro děti této kategorie a očekává se, že letos bude soutěžit až 1000 týmů.

24.11.2015 se ve sportovní hale ZŠ a MŠ Kukleny Hradec Králové odehrálo okresní kolo této soutěže. Přijelo sem bojovat o postup do krajské eliminace 10 týmů, které byly rozlosovány do 2 skupin, v nichž se hrálo každý s každým. První dva týmy z každé skupiny pak bojovaly o 1. – 4. místo. Naše škola po vítězství ve skupině vyhrála i finále! Stala se tak vítězem celého turnaje a postupujícím do Krajské eliminace, která se odehraje v polovině ledna příštího roku pravděpodobně ve sportovní hale Předměřice nad Labem. Nutno dodat, že náš tým obhájil prvenství v okresním kole z minulého ročníku. Získali jsme krásné 2. místo v Krajské eliminaci. Držte nám tedy palce i tentokrát.

Naši školu reprezentovali: Kryštof Kulhánek, Václav Tošovský, Jan Srdínko, Lukáš Kliment, Prokop Hanzlík, Jakub Hampl, Filip Vozár a Vojtěch Ujec. Blahopřejeme. Velké poděkování patří i trenérům Sokola Předměřice nad Labem, kteří se dětem věnují a velmi kvalitně je připravují.

Pořadí v okresním kole: 1. místo – ZŠ Předměřice nad Labem, 2. místo – ZŠ Bezručova, 3. místo – ZŠ Smiřice, 4. místo – ZŠ Mandysova, 5. místo – ZŠ Černilov, 6. místo – ZŠ Josefa Gočára, 7. místo – ZŠ Praskačka, 8. místo – Kuklenští štíři, 9. místo – Hradečtí lvi, 10. místo – ZŠ Jana Pavla II.

DSCN2290

©2014 Jaroslav Čížek