ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM,

okres Hradec Králové

nadpis sekce druzina

Aktuality družina

18. 3. 2020

Z rozhodnutí Bezpečnostní rady státu proti šíření nového koronaviru se od 11.3.2020 do odvolání zavírají všechny základní školy včetně školní družiny.

Formulář Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy) je vyplněný vydáván ve škole.

Mimořádné_OPP_-_karanténní_opatření_pro_občany_ČR_po_návratu_z_Italské_republiky-1

S22C-6e20030910300

Letní zotavovací akce Bartošova Pec 2020

První den: Odpolední aktitivy – plážový volejbal, turnaj ve florbale, skákání na trampolíně, lezecká stěna, dovádění v bazénu a jiné sportovní aktivity. Večer jsme se všichni seznámili pomocí hry Jména, kdy děti skládaly kartičky se jmény a příjmeními svých nových kamarádů.

Druhý den: Dopoledne bylo věnováno skupinovým hrám. Žáci soutěžili v týmech, kolik oblečení jedné barvy jsou schopni sehnat a obléknout si je na sebe. Byli tady i tací, kteří na sebe dokázali navléknout kolem 40 oblečení jedné barvy. Všichni nakonec byli velmi rádi, že to všechno ze sebe mohou strhat a vytvořit dlouhého barevného hada. Odpoledne děti opět sportovaly a večer se oblékly do pyžam a soutěžily o nekrásnější pyžamo a taneční kreace.

Třetí den: Tento den byl ve znamení sportovních aktivit. Děti si vyzkoušely střelbu z luku a z pušky na terč. Odpoledne jsme si zařádili na raftech. Večer probíhal v poklidu a byl zaměřen na vědomostni. Týmy se totiž utkaly ve vědomostním kvízu.

 

Čtvrtý den: Děti si zkusily biatlon a odpoledne je čekal výlet na zámek Hrubý Rohozec. Večer se děti představily v originálních maskách při karnevalu. Dokonce přišel s nadílkou Mikuláš, anděl a čert.

 

©2014 Jaroslav Čížek