ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM,

okres Hradec Králové

nadpis sekce druzina

Aktuality družina

3. 2. 2021

Vybíráme od žáků 1. a 2. třídy snížený poplatek 200,- Kč na II. pol. šk. roku 2020/21 za školní družinu. Prosíme o zaplacení do konce února. Žáci 3. a 4. třídy poplatek neplatí.

 Dále vybíráme za keramický kroužek snížený 300,-Kč na II. pol. šk. roku 2020/2021. Jestliže Vaše dítě nechce dále na kroužek chodit, tak je možné účast ukončit.


Ranní družina: 6,15 -7,45 hod. – herna III. oddělení zvonek u hlavního vchodu.

Odpolední družina: 11,40 – 16 hod. – zvonek u bočního vchodu

 I. odd.: 1.B, 4.B ved. vych. Romana Albínová

II. odd.: 1.A, 4.B vych. Mgr. Kristýna Horálková

III. odd.:   2. tř. vych. Sabina Surmová

IV. odd.: 3. tř., 4.A vych. Renáta Černá

Koncová družina:  zvonek u bočního vchodu

                                 16 – 16,40 hod.   Po – Čt – III. odd.

                                 15,30 hod. – 16,40 hod. –   Pá – I. odd.

 Rodiče nevstupují do budovy školy. Výjimku mají rodiče žáků 1. tříd  a to v září a říjnu.


Letní zotavovací akce Bartošova Pec 2020

První den: Odpolední aktitivy – plážový volejbal, turnaj ve florbale, skákání na trampolíně, lezecká stěna, dovádění v bazénu a jiné sportovní aktivity. Večer jsme se všichni seznámili pomocí hry Jména, kdy děti skládaly kartičky se jmény a příjmeními svých nových kamarádů.

Druhý den: Dopoledne bylo věnováno skupinovým hrám. Žáci soutěžili v týmech, kolik oblečení jedné barvy jsou schopni sehnat a obléknout si je na sebe. Byli tady i tací, kteří na sebe dokázali navléknout kolem 40 oblečení jedné barvy. Všichni nakonec byli velmi rádi, že to všechno ze sebe mohou strhat a vytvořit dlouhého barevného hada. Odpoledne děti opět sportovaly a večer se oblékly do pyžam a soutěžily o nekrásnější pyžamo a taneční kreace.

Třetí den: Tento den byl ve znamení sportovních aktivit. Děti si vyzkoušely střelbu z luku a z pušky na terč. Odpoledne jsme si zařádili na raftech. Večer probíhal v poklidu a byl zaměřen na vědomostni. Týmy se totiž utkaly ve vědomostním kvízu.

 

Čtvrtý den: Děti si zkusily biatlon a odpoledne je čekal výlet na zámek Hrubý Rohozec. Večer se děti představily v originálních maskách při karnevalu. Dokonce přišel s nadílkou Mikuláš, anděl a čert.

 

Pátý den: Dopoledne jsme si dali jen krátký výlet k řece Jizeře, kde jsme si smočili nohy nejen v řece, ale i v místním brouzdališti. Odpoledne jsme si opět zasportovali na hřišti a večer jsme si opekli buřty a chleba u táboráku.

 

Šestý den: Ráno jsme si vyšlápli na zříceninu hradu Frýdštejn, který je znám z pohádky O Jasněnce a létajícím ševci. Po obědě jsme se šli zchladit do bazénu a zahráli si míčové hry. Večer konečně stezka odvahy, na kterou se některé děti moc těšily. Všechny to ale zvládly bez problémů.

 

©2014 Jaroslav Čížek