ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM,

okres Hradec Králové

nadpis sekce druzina

Aktuality družina

15. 6. 2021

Den dětí se Sheredkou

Přečtěte si podrobnosti.

Letní zotavovací akce

Základní informace

Přihláška


 

Nabídka materiálů

Přinášíme vám ke stažení nabídku omalovánek, křížovek a zábavných pracovních listů pro chvíle volna. Pokud nemáte možnost tisku, můžete si je vyzvednout ve skříňce před školou.

Jaro, Jaro, Jaro

Velikonoce, Velikonoce, Velikonoce


 

Vybíráme od žáků 1. a 2. třídy snížený poplatek 200,- Kč na II. pol. šk. roku 2020/21 za školní družinu. Prosíme o zaplacení do konce února. Žáci 3. a 4. třídy poplatek neplatí.

 Dále vybíráme za keramický kroužek snížený 300,-Kč na II. pol. šk. roku 2020/2021. Jestliže Vaše dítě nechce dále na kroužek chodit, tak je možné účast ukončit.


Ranní družina: 6,15 -7,45 hod. – herna III. oddělení zvonek u hlavního vchodu.

Odpolední družina: 11,40 – 16 hod. – zvonek u bočního vchodu

 I. odd.: 1.B, 4.B ved. vych. Romana Albínová

II. odd.: 1.A, 4.B vych. Mgr. Kristýna Horálková

III. odd.:   2. tř. vych. Sabina Surmová

IV. odd.: 3. tř., 4.A vych. Renáta Černá

Koncová družina:  zvonek u bočního vchodu

                                 16 – 16,40 hod.   Po – Čt – III. odd.

                                 15,30 hod. – 16,40 hod. –   Pá – I. odd.

 Rodiče nevstupují do budovy školy. Výjimku mají rodiče žáků 1. tříd  a to v září a říjnu.


Letní zotavovací akce Bartošova Pec 2020

První den: Odpolední aktitivy – plážový volejbal, turnaj ve florbale, skákání na trampolíně, lezecká stěna, dovádění v bazénu a jiné sportovní aktivity. Večer jsme se všichni seznámili pomocí hry Jména, kdy děti skládaly kartičky se jmény a příjmeními svých nových kamarádů.

Druhý den: Dopoledne bylo věnováno skupinovým hrám. Žáci soutěžili v týmech, kolik oblečení jedné barvy jsou schopni sehnat a obléknout si je na sebe. Byli tady i tací, kteří na sebe dokázali navléknout kolem 40 oblečení jedné barvy. Všichni nakonec byli velmi rádi, že to všechno ze sebe mohou strhat a vytvořit dlouhého barevného hada. Odpoledne děti opět sportovaly a večer se oblékly do pyžam a soutěžily o nekrásnější pyžamo a taneční kreace.

Třetí den: Tento den byl ve znamení sportovních aktivit. Děti si vyzkoušely střelbu z luku a z pušky na terč. Odpoledne jsme si zařádili na raftech. Večer probíhal v poklidu a byl zaměřen na vědomostni. Týmy se totiž utkaly ve vědomostním kvízu.

 

Čtvrtý den: Děti si zkusily biatlon a odpoledne je čekal výlet na zámek Hrubý Rohozec. Večer se děti představily v originálních maskách při karnevalu. Dokonce přišel s nadílkou Mikuláš, anděl a čert.

 

Pátý den: Dopoledne jsme si dali jen krátký výlet k řece Jizeře, kde jsme si smočili nohy nejen v řece, ale i v místním brouzdališti. Odpoledne jsme si opět zasportovali na hřišti a večer jsme si opekli buřty a chleba u táboráku.

 

Šestý den: Ráno jsme si vyšlápli na zříceninu hradu Frýdštejn, který je znám z pohádky O Jasněnce a létajícím ševci. Po obědě jsme se šli zchladit do bazénu a zahráli si míčové hry. Večer konečně stezka odvahy, na kterou se některé děti moc těšily. Všechny to ale zvládly bez problémů.

 

©2014 Jaroslav Čížek