ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM,

okres Hradec Králové

nadpis sekce zs

Sběr starého papíru ve školním roce 2021 /2022

29. 4. 2022

SBĚR STARÉHO PAPÍRU – 3. kolo, 7. a 8. dubna 2022

Pořadí jednotlivců

pořadíjméno žákatřídamnožství v kg
1. místoZahradníková Eliška4. tř.824
2. místoKrušinová Michaela1. A407
3. místoBasetlík Matouš3. tř.396
4. místoFaltus Tomáš1. B340
5. místoHanuš Michal2. A308
6. místoŠimáková Nela5. B240
7. místoHlubučková Josefa2. A229
8. místoWilliams Robin4. tř.216
9. místoHlubučková Anna5. A209
10. místoPerka Michal2. A.195

Pořadí tříd

pořadítřídamnožství v kg
1. místo4. třída1234,6
2. místo1. A a 2.A1057
3. místo3. třída811,5
4. místo5. A790
5. místo1. B592,7
6. místo5. B512,7
7. místo2. B366,8
8. místo8. A310,6
9. místo6. B294,9
10. místo7. B189,2
11. místo6. A137,5
12. místo8. B131,7
13. místo7. A37,5
14. místo9. třídanezúčastnili se

Sběr papíru – vyhodnocení po II. kole, 4. a 5. listopadu 2021

Jednotlivci:      1. místo            Tomáš Faltus, 1.B/340 kg

                        2. místo            Eliška Zahradníková, 4 tř./263 kg

                        3. místo            Robin Williams, 4.tř./216 kg

                        4. místo            Michal Perka, 2.A/195 kg

                        5. místo            Matouš Basetlík, 3. tř./190 kg

                        6. místo            Anna Hlubučková, 5.A/138 kg

                        7. místo            Jiří Strnad, 7. B/137 kg

                        8. místo            Josefa Hlubučková, 2.A/128 kg

                        9. místo            Nela Šimáková, 5. B/120 kg

                        10. místo          Eliška Stejskalová, 6.B/105,9

Třídy:               1. místo            2. A / 717 kg

                        2. místo            4. tř. / 585,6 kg

                        3. místo            5. A / 525 kg

                        4. místo            1. A / 478,7 kg

                        5. místo            3. tř. / 433 kg

                        6. místo            1. B / 415 kg

                        7. místo            5. B / 289 kg

                        8. místo            2. B / 269 kg

                        9. místo            8. A / 243,9 kg

                        10. místo          6. B / 212,9 kg

                        11. místo          7. B / 164 kg

                        12. místo          8. B / 120,4 kg

                        13. místo          6. A / 112,5 kg

                        14. místo          7. A / 37,5 kg                          

9. ročník se sběru nezúčastnil.

Sběr starého papíru – vyhodnocení po I. kole, 7. a 9. září 2021

Jednotlivci:

1. místo Tomáš Faltus, 1.B / 340 kg

2. místo Eliška Zahradníková, 4 tř. / 263 kg

3. místo Robin Williams, 4.tř. / 216 kg

4. místo Michal Perka, 2.A / 195 kg

5. místo Matouš Basetlík, 3. tř. / 190 kg

6. místo Josefa Hlubučková, 2.A/128 kg a Anna Hlubučková, 5.A /128 kg

7. místo Nela Šimáková, 5. B / 120 kg

8. místo Josef Cejnar, 2.A / 88 kg

9. místo Eliška Ungerová, 2. B / 81 kg

10. místo Anna Myšáková, 1.A / 80 kg a Jakub Myšák, 3. tř. / 80 kg

Třídy:

1. místo 2. A / 587,8 kg

2. místo 4. tř. / 585,6 kg

3. místo 5. A / 484 kg

4. místo 1. B / 445 kg

5. místo 3. tř. / 396 kg

6. místo 5. B / 267 kg

7. místo 1. A / 223 kg

8. místo 2. B / 160, 3 kg

9. místo 8. A / 120 kg

10. místo 6. A / 112,5 kg

11. místo 8. B / 106 kg

12. místo 6. B / 41 kg

13. místo 7. A / 37,5 kg

14. místo 7. B / 22 kg

9. ročník se sběru nezúčastnil.

©2014 Jaroslav Čížek