okres Hradec Králové

nadpis sekce zs

Florbal žáků 8. – 9. tříd

19. 11. 2019

V úterý 19.11.2019 proběhlo okrskové kolo florbalu žáků 8.- 9. tříd. Naše škola byla nalosována do skupiny D, která se hrála v tělocvičně ZŠ M. Horákové v Hradci Králové. Bojovala tu o postup čtyři družstva – ZŠ M. Horáková, ZŠ Mandysova, ZŠ Nový HK a ZŠ Předměřice n.L. Jasnou převahu měly dva týmy, domácí a náš. O vítězi tak rozhodl vzájemný zápas. V napínavém zápase se do vedení 2:0 (až ve druhém poločase) dostala ZŠ M. Horáková, nicméně ZŠ Předměřice n.L. dokázala vyrovnat na 2:2. V poslední minutě padl gól, který rozhodl. Vítězem se stal domácí tým ZŠ M. Horákové a naši hráči se umístili druzí. Hráli však perfektně, nic nevypustili. Zaslouží si tak velký dík a gratulaci za vzornou reprezentaci naší školy.